Россия ва Украниа ўртасидаги жангда иштирок этган яна бир ўзбекистонлик судландиЭркак Россия Мудофаа вазирлиги билан контрактни психотроп моддаларнинг ноқонуний муомаласи бўйича жазо ўтаётган колонияда бўлган вақтида имзолаган.
Жамият Кеча, 21:01 -
Ўзбекистонда жиноий ишларни халқ вакиллари ҳайъати иштирокида кўриб чиқиш режалаштирилмоқдаБиринчи босқичда ўта оғир жиноятларни халқ вакиллари иштирокида кўриб чиқиш Тошкент шаҳри ва Тошкент вилоятида жорий этилади.
Жамият Кеча, 17:14 -
Тошкентда ипотека кредитининг энг юқори миқдори 480 млн сўмгача ошириладиЖорий йилги ипотека дастурида 23 трлн сўм молиялаштириш ва ипотека кредитларининг максимал миқдорини ошириш кўзда тутилган.
Жамият Кеча, 14:26 -
Интернетда Mobiuz бузиб кирилгани ва мижозлар маълумотлари сизиб чиққани ҳақида маълумот тарқалдиКомпания ушбу хабарларга изоҳ бериб, ҳодиса синчковлик билан ўрганилаётганини маълум қилди.