Тошкентда бир оиланинг 3 нафар аъзосини "Умра" зиёратига юбормоқчи бўлган шахслар ушландиУлар фуқаро ва унинг ота-онасини 3150 АҚШ доллари эвазига Саудия Арабистонига бориши учун "виза" ҳужжатларини тайёрлаб беришни ваъда қилишган.
Криминал Бугун, 17:29 -
Ўзбекистон ТИВ раҳбари Арманистоннинг янги элчиси Георгий Кочаряндан ишонч ёрлиқлари нусхаларини қабул қилдиГеоргий Кочарян жорий йил январь ойида Ўзбекистондаги дипломатик миссия раҳбари этиб тайинланган эди.
Жамият Бугун, 16:02 -
FIDE Freestyle Chess World Championship мусобақасида Нодирбек Абдусатторов 3-ўринни эгалладиМусобақада Нодирбек Абдусатторов 40 000 АҚШ доллари, Жавоҳир Синдаров эса 10 000 АҚШ доллари миқдоридаги мукофот билан тақдирланди.
Спорт Бугун, 14:07 -
Рақобат қўмитаси тадбиркорларни Рамазон арафасида нархларни оширмаслик ҳақида огоҳлантирдиТегишли кўрсатмалар республиканинг барча ҳудудларидаги савдо тармоқлари ва савдо мажмуаларига юборилди.