Британия савдо вакили Лондоннинг "Янги Тошкент" лойиҳаларидаги иштирокини муҳокама қилдиБуюк Британиянинг савдо вакили, лорд Жон Олдердайс ташриф доирасида бир қатор учрашувлар ўтказиб, Лондон томонининг "Янги Тошкент" лойиҳаларидаги эҳтимолий иштирокини муҳокама қилди.
Жамият 20 феврал 19:03 -
2025 йилда картадан картага ўтказмаларнинг ҳар иккинчиси 1 млн сўмдан ошмаган — Марказий банкРегулятор маълумотларига кўра, ўтган йил давомида амалга оширилган P2P ўтказмаларнинг аксарияти кичик миқдордаги суммаларга тўғри келган.
Жамият 20 феврал 18:59 -
Сурхондарёда ҳоким ўринбосари, Наманганда ҳоким ёрдамчиси пора билан қўлга тушдиҲоким ўринбосари 60 млн сўм, ҳоким ёрдамчиси эса 10 минг АҚШ доллар пора олаётган вақтда қўлга олинган.
Жамият 20 феврал 16:28 -
Умра тадбирини реклама қилишда қонунбузарлик қилган турфирмалар жазога тортилди14 та туроператорлар қонун талабларини бузгани учун маъмурий жавобгарликка тортилди.